place
warning You are browsing as unregistered user. Unregistered user is for testing purposes only. We strongly recommend to
fingerprint Sign in

Plytinės kartodromas

account_circle Travel hotel Find accommodation time_to_leave Directions thumb_up_alt 0 visibility_off 360 playlist_add Add to itinerary edit

Plytinės g. 27, Vilnius (kordinatės: 54.724063, 25.349128‎)
+370 699 56704
plytine@kartodromas.lt

Tai seniausias atviras kartodromas Vilniaus mieste savo veiklą pradėjęs 1967 m. balandžio 28d. Ši diena oficialiai laikoma kartodromo gimtadieniu.
Per ilgus darbo metus trasa buvo ne vieną kartą rekonstruota ir atnaujinta: įrengtas papildomas apšvietimas, skirtas važiuoti tamsiuoju paros metu, įmontuota nauja šviesoforų sistema, atnaujinta laiko fiksavimo sistema, reguliariai prižiūrimas ir keičiamas kartingų parkas.

Šiuo metu Plytinės kartodromo trasa atitinka visus kartingo sporto lenktynių trasų reikalavimus.
Per visus darbo metus sukaupėme didelę patirtį: organizuojame varžybas, renginius su papildoma pramogine programa. Pagal pageidavimus nugalėtojus apdovanosime taurėmis, medaliais bei įteiksime diplomus. Visus norinčius aprūpinsime kombinezonais, šalmais ir pošalmiais. Instruktoriai prieš važiavimą papasakos išsamų instruktažą.

Jeigu nežinote, kur įsimintinai paminėti gimtadienį, bernvakarį ar mergvakarį – užsukite pas mus. Dirbame visus metus: ir žiemą, ir vasarą, tad patogiausią laiką Jūsų pramogai rezervuoti bus tikrai nesunku.
Taip pat visiems norintiems išmokti vairuoti kartą, patobulinti vairavimo įgūdžius ar tiesiog aktyviai prapramogauti siūlome standartinius važiavimus. Šių važiavimų metu ne tik gerai praleisite laiką, bet ir rasite bendraminčių!

comment Comments 0

near_me Nearby places

warning No items found